لینک های داخلی
لینک های خارجی
شبکه های اجتماعی
NetCtrl | امنیت اطلاعات
7656
rtl,page,page-id-7656,page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-3.3,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12.1,vc_responsive
 

امنیت اطلاعات

500x250-Solarwinds-logo

راه اندازی سیستم مانیتورینگ

نرم افزار Solarwinds Orion یکی از نرم افزار های مطرح در حوزه مانیتورینگ می باشد.این نرم افزار دارای ماژول های مختلفی است و هر کدام از ماژول ها وظیفه مانیتورینگ اجزا مختلف شبکه مانند سرور و برنامه ها، سرویس های مجازی سازی، پایگاهای داده، تجهیزات شبکه و… را دارند. شرکت netCtrl مفتخر است با داشتن کادری متخصص و زبده شما را در راه اندازی و نگهداری این سرویس یاری دهد.

بیشتر بدانید

راه اندازی Certificate Authority

Certificate Authority یا مرجع صدور گواهی دیجیتال سروریست که وظیفه صدور گواهینامه دیجیتال یا Digital Certificate را دارد. گواهینامه دیجیتالی، یک سند الکترونیکی امضاشده و غیر قابل جعل می باشد که معرف هویت فردی است، که صاحب امضای دیجیتالی می باشد. این گواهینامه به صورت یک فایل دیجیتالی می باشد که در حالت رمزگذاری شده، شامل اطلاعاتی مثل کلیدعمومی، مشخصات فرد، امضای دیجیتالی صادرکننده این گواهی و سایر اطلاعات دارنده خود می باشد و برای شناسایی دارنده گواهینامه استفاده می شود.

بیشتر بدانید
Changing-From-HTTP-To-HTTPS
Backup Computer Key In Blue For Archiving And Storage

راه اندازی سامانه های پشتیبان گیری

پشتیبان گیری و بازیابی داده ها یکی از متدهای محافظت از داده ها در برابر تهدیدات احتمالی نظیر نقض سخت افزار یا حملات سایبری می باشد.

بیشتر بدانید

راه اندازی سرویس به روز رسانی لینوکس

یکی از مشکلات و آسیب پذیری های سرورها که باعث ایجاد حفره در سیستم عامل می شود عدم نصب به موقع patch و آپدیت های سرور می باشد. سامانه متمرکز به روز رسانی لینوکس همانند سامانه WSUS در شبکه های ویندوزی به مدیران سرور این امکان را می دهد که با نصب به موقع patch ها امنیت سرور را در مقابل نفوذگران تقویت نمایند.

بیشتر بدانید
su
financial-services-solution

بهبود امنیت سیستم عامل

یکی از روش های مقاوم سازی سرور ها در مقابل حملات سایبری شناسایی حفره ها و انجام تنظیمات لازم به منظور بر طرف کردن نقاط ضعف آنها می باشد. NetCtrl مفتخر است با داشتن کارشناسان متخصص در زمینه امنیت اطلاعات علاوه بر شناسایی مشکلات امنیتی و آسیب پذیری های سرور، تنظیمات مقاوم سازی سرور را مطابق با استاندارد های روز دنیا انجام دهد.

بیشتر بدانید

راه اندازی سامانه Central Syslog  و Log Analyzer

یکی از راه های شناختن آسیب پذیری های سرور ها در زمان حملات سایبری و بعد از آن جمع آوری و بررسی Log های سیستم عامل می باشد. راه اندازی سرویس های Central Syslog Server و Log Analyzer و بررسی گزارشات مربوطه می تواند به کارشناسان حوزه امنیت اطلاعات بسیاری را در مورد تهدیدات احتمالی دهد.

بیشتر بدانید
smarter-log-management-hero